• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 771

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15885075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z loggią- Zduńska Wola 27716686 15885075 Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. SieradzkaSzukasz mieszkania, które od razu daje poczucie „domu”, a jednocześnie pozwala wprowadzić własny styl? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkani...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

368 360 PLN (5 756 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15875979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527404 15875979 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na poddaszu, położonego na czwartym piętrze w bloku z cegły przy ul. Romanowskiej 55 B , w prestiżowej lokalizacji Zielonego Romanowa w Łodzi. To mieszkanie to przestrzeń pełna po...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (6 777 zł/m2)

3
-
63.3 m2
2003
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15553576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21050658 15553576 Apartament z dużym tarasem-102 m2. Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, nowoczesny pasywny budynek! Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 102 m2, położony w podłódzkich Skotnikach. Lokal dwu kondygnacyjny, na parterze przestronny salon z j...

Skotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

665 000 PLN (6 520 zł/m2)

4
1
102 m2
2019
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15865103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27285347 15865103 Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku,  z ogrodzonym terenem. O powierzchni 140 m2 z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi oraz komórką l...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

945 000 PLN (6 799 zł/m2)

5
2
139 m2
1998
15861844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27212947 15861844 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38.55 m², usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji ZENIT, przy ulicy Widzewskiej w Łodzi.Składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, obecnie z w stanie ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

372 000 PLN (9 789 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15771394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25581275 15771394 Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe.Mieszkanie posiada bardzo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15662329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23496736 15662329 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie na Widzewie.Nowe budownictwo 73.4 m2 2-gie piętro 3pokoje, komórka lokatorska.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i pokój np dla dziecka, biurowyZ salonu wyjście na balkon od...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
73 m2
2024