• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 470

15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022
15614047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485986 15614047 Mały dom w otoczeniu lasu, cisza i spokój BESTATE nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ok. 94 m.kw, położony na działce o powierzchni 1 255 m.kw. znajdujący się w malowniczym leśnym pejzaż...

Dobroń (Dobroń) (Łódzkie, gm. Dobroń)

650 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
-
94 m2
1984
15811966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26446629 15811966 Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 78,37 m.kw usytuowany w Pabianicach na os. Bugaj, przy ul. Drewnowskiej....

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

720 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
78 m2
1965
15782753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25847644 15782753 Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
1977
15699900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24178392 15699900 Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na obrzeżach Pabianic. Dom wzniesiony roku 2022 - budynek w trakcie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

580 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
1
97 m2
2025
15681474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23857058 15681474 Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo480768 BESTATE Nieruchomości Pabianice ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

1 200 000 PLN (7 595 zł/m2)

4
1
158 m2
2005
15867737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350398 15867737 Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany w Pabianicach przy ul. Bugaj. Dom sukcesywnie doprowadzony będzie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (8 264 zł/m2)

4
1
121 m2
2023
15875231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525534 15875231 Klimatyczny, jasny oraz przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Jeśli cenisz sobie prywatność oraz zwracasz uwagę na walory estetyczne - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!Dom położony jest w Kociołkach w pobliżu Pabianic. Okolica charaktery...

Kociołki (Łódzkie, gm. Grabica)

1 899 000 PLN (11 869 zł/m2)

6
1
160 m2
2008
15893389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910033 15893389 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Chojny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających miejsca z dala od m...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

493 000 PLN (5 539 zł/m2)

3
1
89 m2
-
15705934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zielonej okolicy Natrura 2000 24291235 15705934 Na sprzedaż wyjątkowy dom z charakterem, położony na dużej, zalesionej działce w Łodzi, w dzielnicy Polesie - Lublinek - Pienista. Nieruchomość wyróżnia się klasycznym stylem, niepowtarzalnym klimatem oraz ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 290 000 PLN (9 502 zł/m2)

6
3
241 m2
1956
15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15877391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27569185 15877391 Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży domek wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok 70 m.kw składający się z salonu z aneksem kuchennym (wys ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2026