• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 763

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.NOWA CENA - TERAZ 6880ZŁM2Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15894324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940454 15894324 Wyposażone dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie! Tylko 175 tys. zł ul. Grabowa, ŁódźSzukasz własnego miejsca, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni blisko 32 m² przy ul. Gra...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

175 000 PLN (5 645 zł/m2)

2
1
31 m2
1900
15885799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z windą 27740868 15885799 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: - Salon- Kuchnia - Łazienka - WC - Sypialnia - Pokój- Korytarz - Balkon ty...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

483 360 PLN (7 005 zł/m2)

3
1
69 m2
1970
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020
15856414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27089796 15856414 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERANa sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji loftowych w Polsce Lofty ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (10 280 zł/m2)

4
1
107 m2
2010
15796378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118440 15796378 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² zlokalizowane w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Daszyńskiego.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze odmalowanego, zadbanego bloku, w bardzo wygodnej części miasta, w pobliżu sklepów, punktów usługo...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

312 000 PLN (6 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971