• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 760

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15807647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376176 15807647 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, w rejonie Bałut. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska liczne sklepy, punkty usługowe, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (8 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15896207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973191 15896207 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu, które znajduje się na osiedlu Dąbrowa przy ulicy Zapolskiej. To doskonałe miejsce dla młodych osób, rodzin z dzieckiem, bądź inwestorów szukających dobrej lokalizacji i potencjału inwestycyjnego. M...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

383 000 PLN (6 797 zł/m2)

3
1
56.35 m2
1971
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15828086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649601 15828086 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Bałut. W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły, sklepy oraz punkty usługowe, co sprawia, że lokalizacja jest przyjazna dla ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (7 311 zł/m2)

2
1
45 m2
1973
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15667295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23597220 15667295 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

707 000 PLN (8 318 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15887492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784496 15887492 Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to.Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i chwile tylko dla siebie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m², p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

455 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
52 m2
1997
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15704470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24265593 15704470 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
2025