• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 778

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15677006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leksus przy Piotrkowskiej z garażem w cenie! 23784012 15677006 Ekskluzywne mieszkanie w samym sercu Łodzi - ul. Piotrkowska 44, pierwsze piętro, 42,82 m², z prywatnym miejscem garażowym w cenie zł. Połączenie stylu, komfortu i unikalnego klimatu łódzkiej kamienicy - to miejsce, które od razu przyciąga uwagę.Nier...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

650 360 PLN (15 485 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15857621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka dla singla lub pary. 27128217 15857621 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 17,2 m², położona na 1 piętrze kamienicy przy Placu Wolności w Konstantynowie Łódzkim. To ciekawa propozycja dla osoby poszukującej niewielkiego, wygodnego mieszkania - zarówno d...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

135 360 PLN (7 962 zł/m2)

1
1
17 m2
-
15830915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje 26682512 15830915 Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie.To właśnie jedno z nich.Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul. Romanowskiej, znajduje się mieszkanie, które na powierzchni 76,8 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

628 360 PLN (8 268 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15688139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 23980333 15688139 Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy.Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się Łodzi? Blisko Piotrkowskiej? Marzysz o zyskach z naj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 180 000 PLN (6 625 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15876172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532525 15876172 Podstawowe informacje:Lokalizacja: Łódź, dzielnica Bałuty, ul. Mokra.Cena: 499 000 PLN.Powierzchnia: 43,60 m2.Liczba pokoi: 2.Piętro: 2 z windą.Rok budowy: 2019.Stan nieruchomości: Po remoncie, gotowe do zamieszkania.Balkon i okna od wschodu!Dodatkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 445 zł/m2)

2
1
43.6 m2
2019
15895238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961043 15895238 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,79 m², położone na 11 piętrze zadbanego bloku z nową windą na popularnym osiedlu Okrzei w Bełchatowie.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i przeszło generalny remont. L...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

309 000 PLN (8 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15877956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585844 15877956 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi.Lokal składa się z funkcjonalnej sypialni z dużą szafą, przestronnego salonu z częścią jadalnianą oraz a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

2
1
47 m2
2009