• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 473

15896571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982630 15896571 Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: Działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mieszkańcom prywatną przestrzeń do odpoczynku i użytku. Dodatkowe udogodnie...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 590 000 PLN (4 399 zł/m2)

5
2
361.47 m2
1935
15896588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982625 15896588 Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim. Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 1350 m2. Powierzchnia budynków: P...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 249 000 PLN (7 620 zł/m2)

5
2
163.92 m2
2012
15895535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962896 15895535 Mamy przyjemność zaprosić Państwa do magicznego dworku z XIX wieku, pełnego historycznego uroku. Nieruchomość ta, oryginalnie wybudowana w 1898 roku, zyskała nowe życie po generalnym remoncie w 2005 roku i znajduje się zaledwie 107 kilometrów od Wars...

Plecka Dąbrowa (Łódzkie, gm. Bedlno)

5 721 000 PLN (5 153 zł/m2)

12
6
1110.24 m2
1875
15895859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962721 15895859 Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na działce o powierzchni 1499 m² w Łyszkowicach przy ul. Wolności. To propoz...

Łyszkowice (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

2 115 000 PLN (2 150 zł/m2)

6
2
983.76 m2
2000
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15873999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zapleczem produkcyjnym – start od zaraz 27517893 15873999 Dom z zapleczem usługowym 215,52 m² potencjał inwestycyjny działka 1 240 m², Zduńska WolaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję komfortowego domu jednorodzinnego z rozbudowaną infrastrukturą usługowo...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 350 360 PLN (6 281 zł/m2)

6
2
215 m2
2012
15737731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24890269 15737731 Zapraszam Państwa do kolejnej ciekawej nieruchomości. LOKALIZACJA : ŻELECHLIN gmina Żelechlinek , powiat tomaszowski , województwo łódzkie. Prezentowana oferta to zabudowana działka drewnianym domem całorocznym , z ogrodem i basenem. Partero...

Żelechlin (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

435 000 PLN (3 955 zł/m2)

4
1
110 m2
1985
15895286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961964 15895286 Opiekun oferty: Robert Kopaczeltel. 602-101-602Otoczenie nieruchomościDom położony jest w spokojnej, zielonej i kameralnej części miasta, idealnej dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących komfort codziennego życia. W najbliższym otoczeniu znajdują si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

4
1
150 m2
1962
15875640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526149 15875640 Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość – dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m² to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ta elegancka rezydencja o powierzchn...

Działoszyn (Łódzkie, gm. Działoszyn)

1 198 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
2
174.88 m2
2012
15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999