• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 481

15833952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Majówka Residence- tu luksus, staje się standardem 27106229 15833952 Nowoczesna rezydencja pod Łodzią — gotowa do zamieszkania - RYNEK PIERWOTNY.☝️ Majówka 207 m² działka 858 m²Są domy, które po prostu się ogląda.I są takie, do których po wejściu nie chce się już wychodzić.Ta nieruchomość powstała właśnie dla osób, ...

Majówka (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 750 360 PLN (8 456 zł/m2)

4
2
207 m2
2025
15889459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851006 15889459 ...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 400 000 PLN (7 527 zł/m2)

6
2
186 m2
2016
15845830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z antresolą i dużą działką – Dubie 26870169 15845830 Przestronny, energooszczędny dom z antresolą na dużej działce - Dubie, gmina SzczercówNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z antresolą, usytuowany na wyjątkowo dużej i ustawnej działce o powierzchni 2989 m², położonej w miejscowości Dubie, na ter...

Dubie (Łódzkie, gm. Szczerców)

749 360 PLN (5 098 zł/m2)

4
1
147 m2
2020
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z wieloma możliwościami 27264257 15864059 Dom wolnostojący 131,43 m² działka 667 m² garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Działka o wymiarach o...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15875608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526042 15875608 Dzień dobry.Mam dla Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,60 m2. Na spokojnym, zielonym osiedlu Wiskitno Park czeka na Państwa miejsce stworzone do życia.Dom oddany do użytku w 2022 roku wciąż pac...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 247 000 PLN (11 691 zł/m2)

4
1
106.66 m2
2023
15875640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526149 15875640 Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość – dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m² to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ta elegancka rezydencja o powierzchn...

Działoszyn (Łódzkie, gm. Działoszyn)

1 300 000 PLN (7 434 zł/m2)

4
2
174.88 m2
2012
15875072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525482 15875072 Dom z duszą i własnym dostępem do wody? Takie rzeczy tylko w Tuchaniu (gmina Kiełczygłów, powiat pajęczański, województwo łódzkie).Jeśli marzysz o życiu w spokojnej okolicy, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków — świetnie trafiłeś.W Tuchaniu ...

Pajęczno (Łódzkie, gm. Pajęczno)

450 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
1
92.5 m2
1975
15888513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż Łódź, Radogoszcz 27814960 15888513 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKL202026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (9 396 zł/m2)

6
-
298 m2
-
15875600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27562604 15875600 Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię widok kojącej zieleni pobliskiego lasu, a nowoczesny komfort idzie w parze z ciszą i bezpieczeństwem zamkniętego osiedla. Ten wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, oddany do użytku w 2024 roku, to propozycja ...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

947 000 PLN (7 540 zł/m2)

5
2
125.59 m2
2024
15875745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527924 15875745 Oferujemy działkę o powierzchni 682 m2 z drewnianą zabudową letniskową o powierzchni użytkowej ok. 35m2. Dodatkowym atutem jest tutaj użytkowe poddasze. Na parterze nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Poddasze to widna, otwarta p...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
35 m2
-
15886976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy domek do sprzedaży, Gutków 27772752 15886976 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKLB32026Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Gutków (gmina Będków).Działka o powierzchni 800 m² zabudowana jest przytulnym domem o powierzchni 51,5...

Gutków (Łódzkie, gm. Będków)

255 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15865680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy | 4 pokoje | 3 km Zduńska Wola 27304269 15865680 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 103,97 mkw w Paprotni, gm. Zapolice.Idealny dla osób szukających nieruchomości do wykończenia lub mających w planach budowę domu parterowego z poddaszem nieużytkowym.Atutem nieruchomoś...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

485 360 PLN (3 649 zł/m2)

4
1
133 m2
2025