• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 478

15889413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27849879 15889413 W miejscowości Jedlicze A, w otoczeniu lasów i z dala od miejskiego zgiełku, znajduje się wyjątkowa nieruchomość, która idealnie łączy funkcję mieszkalną z przestrzenią do pracy zawodowej lub realizacji pasji. Ten wolnostojący dom o powierzchni całko...

Jedlicze A (Łódzkie, gm. Zgierz)

797 000 PLN (4 457 zł/m2)

5
2
178.8 m2
2010
15875262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27525569 15875262 Dwa niezależne piętra Gotowy do zamieszkania Świetna lokalizacjaSzukasz solidnego domu dla dużej rodziny lub nieruchomości z potencjałem pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ul. Zagłoby w Zduńs...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (4 514 zł/m2)

5
2
144 m2
1973
15772241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605698 15772241 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Dom przy samym parku Lewityn, oddalony tylko kilka minut od Centr...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (5 195 zł/m2)

6
2
231 m2
2006
15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15877391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27569185 15877391 Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży domek wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok 70 m.kw składający się z salonu z aneksem kuchennym (wys ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15681474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23857058 15681474 Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo480768 BESTATE Nieruchomości Pabianice ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

1 200 000 PLN (7 595 zł/m2)

4
1
158 m2
2005
15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15411859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940947 15411859 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dworku, usytuowanego na działce o powierzchni 1145 m2, w malowniczej miejscowości letniskowo wypoczynkowej Grotniki.Grotniki położone są w lasach nad rzeką Lindą, w odległości około 10 km od Zg...

Grotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 499 999 PLN (8 929 zł/m2)

4
2
168 m2
1932
15891269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893693 15891269 Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi - Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszk...

Stara Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (1 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1955
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z wieloma możliwościami 27264257 15864059 Dom wolnostojący 131,43 m² działka 667 m² garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Działka o wymiarach o...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001