• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 470

15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999
15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960
15583145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21841245 15583145 Przedstawiamy Państwu przestronny dom na prestiżowym łódzkim osiedlu Rogi. Lokalizacja to niezwykle mocna strona tej nieruchomości.Do Lasu Łagiewnickiego, stanowiącego idealne miejsce do spacerów oraz uprawiania różnorodnych aktywności sportowych, je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 399 000 PLN (5 069 zł/m2)

8
2
276 m2
1968
15411859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940947 15411859 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego dworku, usytuowanego na działce o powierzchni 1145 m2, w malowniczej miejscowości letniskowo wypoczynkowej Grotniki.Grotniki położone są w lasach nad rzeką Lindą, w odległości około 10 km od Zg...

Grotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 499 999 PLN (8 929 zł/m2)

4
2
168 m2
1932
15875997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27527724 15875997 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Zgierza – przy ulicy Północnej. To propozycja dla osób, które szukają solidnego domu z dużym ogrodem, a jednocześnie chcą mieć wpływ na ostateczny wygląd i ...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

549 000 PLN (4 946 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15869881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27411254 15869881 Na sprzedaż przestronny i słoneczny dom, o powierzchni użytkowej 90,20 m² położony w spokojnej okolicy Tomaszowa Mazowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 1114 m², co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i pełne wykorzystanie przestrzeni na własn...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

450 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1958
15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022
15614047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485986 15614047 Mały dom w otoczeniu lasu, cisza i spokój BESTATE nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni użytkowej ok. 94 m.kw, położony na działce o powierzchni 1 255 m.kw. znajdujący się w malowniczym leśnym pejzaż...

Dobroń (Dobroń) (Łódzkie, gm. Dobroń)

650 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
-
94 m2
1984
15811966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26446629 15811966 Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 78,37 m.kw usytuowany w Pabianicach na os. Bugaj, przy ul. Drewnowskiej....

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

720 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
78 m2
1965
15782753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25847644 15782753 Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
1977
15699900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24178392 15699900 Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na obrzeżach Pabianic. Dom wzniesiony roku 2022 - budynek w trakcie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

580 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
1
97 m2
2025