• Nieruchomości woj. Łódzkie

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 72.19m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 749 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy2016

Opis szczegółowy

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 72,1 m², położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi. Idealny na inwestycję lub do prowadzenia własnej działalności. Przekształcenie tego lokalu w miejsce spełniające Państwa potrzeby jest łatwe i wygodne dzięki doskonałemu wyposażeniu oraz licznych możliwości adaptacji.
Właściwości lokalu:
Wysokiej jakości wyposażenie: W pełni wykończona kuchnia (lodówka, zmywarka, meble), klimatyzacja, w pełni wykonczona łazienka. Gotowe do użytku: Alarm, monitoring, biurka, szafy w zabudowie, recepcja – wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia działalności. Zamykane na klucz: Teren ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo. Doskonałe możliwości adaptacji:
Lokal może być dostosowany do szerokiego zakresu działalności, takich jak:
Biuro ubezpieczeniowe, kancelaria prawna Gabinet lekarski lub stomatologiczny Salon kosmetyczny, fryzjerski, studio fitness Przedszkole, szkoła językowa Sklep internetowy, studio fotograficzne Mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych Dodatkowe atuty:
2 miejsca postojowe przynależące do lokalu, co zapewnia komfortowy dostęp. Możliwość dokupienia miejsca w garażu za 45 000 zł – komfort i wygoda codziennego parkowania. Zalety okolicy: Teren ogrodzony, cisza i spokój, a jednocześnie świetna lokalizacja z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i punktów usługowych. To doskonała inwestycja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających! Jeśli szukają Państwo lokalu w prestiżowej lokalizacji, który zapewni wygodę oraz komfort pracy lub mieszkania, to ta oferta jest dla Państwa!
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację, aby osobiście przekonać się o walorach tej nieruchomości!

Irena Sęczkowska
tel.: XXXXX531
e-mail:

Damaris Patrzykąt
tel.: XXXXX736
e-mail:
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Doradcy finansowi współpracujący z Muvon Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Zapraszamy również do naszego oddziału:
Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: 42 307 24 61

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:

EK - końcową (kWh/m2*rok): 117.10; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 108.10;

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890662
  • Data publikacji: 18 maja 2026 13:49 (53 minuty temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Łódzkie, Łódź, Polesie ,
Irena Sęczkowska

Irena Sęczkowska

+48XXXXXX531
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na sprzedaż - Łódź, Polesie

nieruchomosci-lodzkie-24.pl / 15890662

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

749 000 PLN

10 375 zł/m2
Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

Irena Sęczkowska

+48796958531

Główne cechy:

  • Powierzchnia 72.19m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 2016

Opis - Lokal biurowy

Właściwości lokalu: