• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 775

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15891079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885897 15891079 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na łódzkiej Retkini.Mieszkanie składa się z:• przestronnego salonu z wyjściem na balko...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15791312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989609 15791312 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w pełni rozkładowego, usytuowanego na czwartym piętrze wieżowca.Powierzchnia mieszkania to 42,98 m² na którą składają się:- pokój o pow. ok. 15,12 m² z wyjściem na balkon,- pokó...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (8 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15885799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z windą 27740868 15885799 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: - Salon- Kuchnia - Łazienka - WC - Sypialnia - Pokój- Korytarz - Balkon ty...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

483 360 PLN (7 005 zł/m2)

3
1
69 m2
1970
15890361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875892 15890361 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a układ pozwala na stworzenie komfortowej strefy dziennej oraz części...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

319 000 PLN (11 393 zł/m2)

1
-
28 m2
1988
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15891008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884567 15891008 Sprzedaż mieszkania 48 m² ŁowiczOferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 4. piętrze w budynku w doskonałej lokalizacji Łowicza. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych sypialni, przestronnego salonu, od...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

360 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15667295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23597220 15667295 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

707 000 PLN (8 318 zł/m2)

4
1
85 m2
2025