• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 769

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15897971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28015994 15897971 Na sprzedaż ciche, doświetlone mieszkanie z dużym balkonem typu loggia na RadogoszczuOpiekun oferty:Stanisław Karwowskitel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:W odległości kilku minut spacerem znajdują się liczne tereny zielone, park, ogrody działkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (8 143 zł/m2)

2
2
49 m2
1979
15807647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376176 15807647 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części Łodzi, w rejonie Bałut. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska liczne sklepy, punkty usługowe, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (8 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15877956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585844 15877956 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,89 m², położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2009 roku, przy ul. Tylnej w Łodzi.Lokal składa się z funkcjonalnej sypialni z dużą szafą, przestronnego salonu z częścią jadalnianą oraz a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15411503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936291 15411503 Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania, przestrzeń oraz funkcjonalność. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tego miejsca.Na terenie osiedla dostępne s...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

570 000 PLN (7 917 zł/m2)

3
1
72 m2
1995
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15897857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28011483 15897857 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej - jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Łodzi. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restaurac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (8 962 zł/m2)

4
1
106 m2
1910
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970