• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 776

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15875382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27549929 15875382 Szukasz mieszkania, gdzie wszystko znajduje się na wyciągnięcie ręki? To oferta idealna dla Ciebie!Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,55 m² w samym sercu Łodzi. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w wieżowcu z windą, przy ul....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

509 000 PLN (7 648 zł/m2)

3
1
66.55 m2
1980
15865329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
34 m² do wynajmu lub zamieszkania, niski czynsz 27294127 15865329 Kawalerka o powierzchni 34,14 m² na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku — kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m²) otwartą na salon (18,7 m²) i dużym, zachodnim balkonem (ok. 7 m²), który daje przestrzeń do wypoczynku po po...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

298 360 PLN (8 775 zł/m2)

1
1
34 m2
1999
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.NOWA CENA - TERAZ 6880ZŁM2Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Scheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15889625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856557 15889625 Przytulne i słoneczne 36 m² Gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż oferuję niezwykle klimatyczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótkote...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

275 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
36 m2
1980
15802706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26274746 15802706 INWESTYCYJNY 'GOTOWIEC' W SERCU ŁODZI 5 NIEZALEŻNYCH APARTAMENTÓWUl. Narutowicza   153 m² I Piętro w Zabytkowej KamienicyOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 153 m²,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 850 000 PLN (12 171 zł/m2)

5
-
152 m2
1910
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985