• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 479

15894233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933696 15894233 Są nieruchomości luksusowe. I są takie, które pojawiają się na rynku niezwykle rzadko.Ten  dom przy ul. Babiego Lata zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi, ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 800 000 PLN (14 953 zł/m2)

6
2
321 m2
2024
15885404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce nad Zalewem Cieszanowickim ! 27728843 15885404 Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Cieszanowic (powiat Piotrkowski, województwo Łódzkie), w otoczeniu lasów oraz zabudowy jednorodzinnej i letniskowej, zaledwie około 5 minut spacerem od Zalewu Cieszanowickiego.Działka nr....

Cieszanowice (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

619 360 PLN (8 848 zł/m2)

3
1
70 m2
2020
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
146 m2
2010
15762190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25400110 15762190 Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący położony w Łodzi Górna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych .Atutem jest cicha i spokojna okolica,pola,lasek,wszechobecna zieleń.Bliskie usytuowanie do nowo wybudowanej Trasy Górna ok 4 km,zjazd z autostra...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 240 000 PLN (9 764 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15677438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23790297 15677438 Bezpieczna, luksusowa oaza ciszy i spokoju.Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom zaprojektowany z myślą o komforcie dla swoich mieszkańców. Oryginalny design z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Harmonijne...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 900 000 PLN (16 838 zł/m2)

4
2
291 m2
2015
15844387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Polichno - dom z działką 3245 m²- spokojna okolica 26833508 15844387 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowej położona w miejscowości Polichno, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski- w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do większych ośrodków miejskich. Nieruchomość stanowi działka rolna o powier...

Polichno (Łódzkie, gm. Wolbórz)

349 360 PLN (108 zł/m2)

2
-
3245 m2
-
15763259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom na osiedlu domków 25420334 15763259 Przestronny dom z potencjałem w Łowiczu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Łowicza, na działce o powierzchni 630 m². Budynek o powierzchni zabudowy 128 m² i użytkowej 96 m² to ni...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

640 360 PLN (5 003 zł/m2)

5
-
128 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525976 15875688 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 660 m², usytuowany na działce o powierzchni 3 hektarów, w otoczeniu własnego lasu – idealna nieruchomość do przekształcenia na hotel pracowniczy lub inną działalność usługową. Dom składa się z 18 po...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
6
660 m2
1993
15875262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27525569 15875262 Dwa niezależne piętra Gotowy do zamieszkania Świetna lokalizacjaSzukasz solidnego domu dla dużej rodziny lub nieruchomości z potencjałem pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ul. Zagłoby w Zduńs...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (4 514 zł/m2)

5
2
144 m2
1973
15875467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526005 15875467 Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to „perełka” – kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś mógł pracować tam, gdzie inni odpoczywają.Na sprzedaż dom z 2023 roku w Mo...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Zgierz)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
2023
15875173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525617 15875173 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz szum drzew i śpiew ptaków, a pierwszą kawę wypijasz, spacerując boso po trawie we własnym sadzie. Cisza, bezkresna przestrzeń i powietrze pachnące lasem – to nie wakacje, to Twoja nowa codzienn...

Osiny (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

349 000 PLN (3 674 zł/m2)

3
1
95 m2
1970