• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 768

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15879077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607727 15879077 Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkani...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

609 000 PLN (11 073 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15867644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27350306 15867644 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali usługowych. Pierwsz...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

391 700 PLN (8 160 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15881040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55,8m, wysoki parter, 2 balkony- wynegocjuj okazję 27621249 15881040 Mieszkanie o powierzchni 55,82 m² przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone na wysokim parterze, w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji, oferuje w...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 360 PLN (7 079 zł/m2)

2
1
55 m2
1976
15875210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527946 15875210 Oferta sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie w Łodzi – Idealne pod wynajem lub do zamieszkania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji w Łodzi, przy ulicy Wólczańskiej 159. Mieszkanie, po generalnym r...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (6 489 zł/m2)

3
1
41.61 m2
1940
15875202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527336 15875202 REZERWACJASzukasz kompaktowego mieszkania w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą pod ręką? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,57 m², położone w niskim bloku na 2. piętrze, w spokojnej części Łodzi– dzielnicy Górna, ul....

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (8 125 zł/m2)

2
1
35.57 m2
1957
15876015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526936 15876015 Oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,38 m², zlokalizowanego przy alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego 53 w Łodzi. Mieszkanie usytuowane jest na 11. piętrze, co zapewnia wyjątkowy widok na Retkinię. Lokal składa się z dwóch prze...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

330 000 PLN (6 821 zł/m2)

2
1
48.38 m2
1977
15875344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525522 15875344 Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,61 m², położone w prestiżowej inwestycji ZENIT, przy ulicy Widzewskiej 40A w Łodzi.Najważniejsze atuty nieruchomości: - nowy budynek z 2025 roku – wysoki standard, elegancka architektura i dopra...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

368 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
42.61 m2
2025
15861204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIERWSZE PIĘTRO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM 27197527 15861204 MIESZKANIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, PIERWSZE PIĘTRO!! Do sprzedaży.        Miło mi przedstawić  ofertę mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego,  które łączy funkcjonalność z niepowtarzalnym  ciepłym klimatem.         Już od we...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

267 360 PLN (7 427 zł/m2)

1
1
36 m2
1961
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15894324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940454 15894324 Wyposażone dwupokojowe mieszkanie w niskiej cenie! Tylko 175 tys. zł ul. Grabowa, ŁódźSzukasz własnego miejsca, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Mam do zaoferowania mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni blisko 32 m² przy ul. Gra...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

175 000 PLN (5 645 zł/m2)

2
1
31 m2
1900