• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 774

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15875352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527495 15875352 Szukasz idealnego pierwszego mieszkania lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie łączy w sobie funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do wprowadzenia.Dlaczego warto tu zamieszkać? To mieszkanie o powierzchni 40,6 m² t...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

324 000 PLN (7 980 zł/m2)

2
1
40.6 m2
-
15875905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588958 15875905 Z przyjemnością prezentujemy unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 158 m², położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Łodzi. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym potencjałem inwestycyjnym i komfortem ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

879 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
-
158.97 m2
1900
15895034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/ Chojny 27956142 15895034 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB22026Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,9 m², położone na parterze kameralnej kamienicy w łódzkiej dzielnicy Górna- Chojny. Lokal składa się z pokoju o powierzchni 20,1 m², oddzielnej kuchni (7,4 m²) oraz łazienki (2,...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

155 000 PLN (5 345 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15886709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765977 15886709 Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28,58 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w sercu Pabianic, przy ul. Reymonta 3. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego gotowego produk...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (6 963 zł/m2)

2
1
28.58 m2
1940
15875384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542707 15875384 Jasne, rozkładowe 2 pokoje na Olechowie – świetna baza pod Twoje marzenia!Szukasz mieszkania, w którym nikt nie wciska Ci na siłę cudzego gustu w łazience i kuchni, ale jednocześnie nie uśmiecha Ci się zrywanie starych podłóg i skrobanie ścian? To 49...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (8 740 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1987
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15894986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27954648 15894986 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Stare Chojny (dzielnica Górna). W pobliżu pełna infrastruktura miejska - sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne,...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (7 180 zł/m2)

2
2
50 m2
1980
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15728743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24752867 15728743 Rezerwacja !2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy na tzw. Górniaku, w niedalekiej odległości od Pa...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1975