• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 476

15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15894163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933061 15894163 Oferuję do sprzedaży komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej na ul. Daktylowej w Łodzi. Kameralne zamknięte osiedle gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum, Al Jana Pawła czy Trasy Górn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (8 151 zł/m2)

3
1
146 m2
2010
15875809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525979 15875809 Szukasz domu, który łączy kameralność, funkcjonalność i lokalizację, w której Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie i swobodnie? Ten wolnostojący dom przy ul. Różanej w Piotrkowie Trybunalskim to miejsce, które oferuje wszystko, co najważniejsze...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

1 190 000 PLN (5 409 zł/m2)

5
2
220 m2
1978
15875440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527334 15875440 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej. Nieruchomość łączy spokojną, wiejską lokalizację z szybkim dostępem do pe...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

849 000 PLN (3 158 zł/m2)

7
2
268.85 m2
1991
15875541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563340 15875541 Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom w Rakowie łączy w sobie funkcjonalność, komfort i przemyślane rozwiązan...

Raków (Łódzkie, gm. Moszczenica)

899 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
126.44 m2
2011
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526211 15875429 Zanim zdecydujesz, czy chcesz się przeprowadzić do tego domu, odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy chcesz mieszkać w miejscu, które będzie spełnieniem Twoich marzeń? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten dom właśnie na Ciebie czeka! Na zadbanej działce ...

Lubień (Łódzkie, gm. Łęczyca)

1 347 000 PLN (8 667 zł/m2)

7
2
155.41 m2
2019
15824563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z własnym stawem | działka 4752 m² 26640882 15824563 Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Grodzisko (gm. Rzgów), która harmonijnie łączy komfort przestronnego domu jednorodzinnego z malowniczym stawem. Działka o powierzchni blisko pół hektara oferuje nie tylko prywatność, ale i u...

Grodzisko (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
2
300 m2
2003
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15894319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940459 15894319 Dom na sprzedaż Skierniewice, stan surowy zamknięty, duża działka 1500 m², garaż w bryleNa sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z częściowo wykonaną instalacją hydrauliczną i elektryczną, położony w spokojnej okolicy w p...

Mokra Lewa (Łódzkie, gm. Skierniewice)

760 000 PLN (4 043 zł/m2)

5
2
188 m2
2019
15886612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762904 15886612 Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. ŁaskaNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Pabianicach przy ul. Łaskiej. Nie...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
128 m2
1932
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010