• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 472

15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania nowy dom pod Łodzią w okolicach Rokicin powiat Tomaszów mazowiecki gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stani...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15766734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25509620 15766734 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 100,48 m² (nie licząc piwnicy). Usytuowany na działce 835 m², otoczony bujną zielenią, w spokojnej części Radomska.Dom składa się z dwóch kondygna...

Radomsko (Łódzkie, gm. Radomsko)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15877229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563263 15877229 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15877464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570351 15877464 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563270 15877227 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15877465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570352 15877465 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563269 15877226 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 594 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15877006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560258 15877006 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 144 m² 2023 POMPA CIEPŁA CICHA SPOKOJNA OKOLICA PABIANICESzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość w Pabianicach (zaledwie 1km od centrum) to gotowa przystań dla ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 400 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
144 m2
2023
15877463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570348 15877463 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563271 15877228 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15896597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27983352 15896597 Działka o powierzchni ponad 1269 m², w kształcie litery "L", położona przy głównej drodze w miejscowości Żakowice, tuż obok Koluszek. Lokalizacja jest bardzo dogodna - do stacji PKP w Żakowicach jest zaledwie 3 minuty j...

Różyca (Łódzkie, gm. Koluszki)

360 000 PLN (284 zł/m2)

4
-
1269 m2
1950
15896571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27982630 15896571 Oferuje na sprzedaż kamienice z 1935 roku zlokalizowaną w centrum Głowna przy Placu Wolności. Najważniejsze atuty: Działka: wewnętrzne podwórko o powierzchni 343 m2 zapewnia mieszkańcom prywatną przestrzeń do odpoczynku i użytku. Dodatkowe udogodnie...

Głowno (Łódzkie, gm. Głowno)

1 590 000 PLN (4 399 zł/m2)

5
2
361.47 m2
1935