• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 474

15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15763259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom na osiedlu domków 25420334 15763259 Przestronny dom z potencjałem w Łowiczu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Łowicza, na działce o powierzchni 630 m². Budynek o powierzchni zabudowy 128 m² i użytkowej 96 m² to ni...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

640 360 PLN (5 003 zł/m2)

5
-
128 m2
-
15684540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23907141 15684540 Inwestycyjna Perła Czeka w Sercu Łodzi! Monumentalna Kamienica do Remontu Generalnego z pełną dokumentacją! Marzysz o inwestycji, która połączy historyczny splendor z ogromnym potencjałem zysku? Szukasz projektu, który pozwoli Ci odcisnąć swoje piętn...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

14 500 000 PLN (2 636 zł/m2)

12
-
5500 m2
-
15424879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18265273 15424879 Oferujemy do sprzedaży kamienicę przedwojenną położoną w ścisłym centrum Łodzi. Obecnie budynek ma powierzchnię 4000m2 istnieje możliwość rozbudowy ok 1500m2 - pozwolenieCena 3,5 mln euroKontakt:Linda Twarowska533 711 [email protected]...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

14 600 000 PLN (3 476 zł/m2)

12
-
4200 m2
-
15768356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25541097 15768356 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokalizacji posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Najważniejsze atuty: rep...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

12
-
5000 m2
-
15701846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225028 15701846 Szukasz przestronnego domu dla rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Kutna? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem do życia dla osób, które cenią ciszę, prywatność i nowoczesną przestrzeń. Oferuję na sprzedaż nowoczesn...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

670 000 PLN (3 992 zł/m2)

5
2
167.84 m2
2025
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15852069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27024946 15852069 Duży dom po generalnym remoncie 245 m² dwa niezależne mieszkania ZelówNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 245 m² (183 m² powierzchni mieszkalnej), położony w spokojnej części miejscowości Zelów, pomiędzy Łaskiem a B...

Zelów (Łódzkie, gm. Zelów)

745 000 PLN (3 041 zł/m2)

8
2
245 m2
1994
15848900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26951192 15848900 Dom z budynkiem gospodarczym i garażem – Ogrodzona, gmina DaszynaNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 mkw. położony na działce w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna. Nieruchomość obejmuje budynek mieszkalny oraz budynek g...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
1
160 m2
1995
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010