• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 775

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15875121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527671 15875121 Kawalerka 25 m² – świetna lokalizacja, Bałuty, Al. Pasjonistów.Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m², usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al. Pasjonistów. Idealne mieszkanie dla singla lub pary, jak również inwesto...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

189 000 PLN (7 627 zł/m2)

1
-
24.78 m2
1976
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15875646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527193 15875646 Szukasz mieszkania, które nie wymaga generalnego remontu instalacji i znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Staszica łączy w sobie techniczną solidność z doskonałą lokalizacją.Dlaczego warto z...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

215 000 PLN (5 375 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15875215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527196 15875215 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 37,21 m², zlokalizowane przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń dopasowaną do siebie To propozycja dla osób, kt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 000 PLN (7 364 zł/m2)

2
1
37.21 m2
1967
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15412706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 3-pokojowe mieszkanie, do wprowadzenia 17980090 15412706 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60mkw, położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Paderewskiego w Sieradzu. W mieszkaniu znajduje się:- Przestronny i jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggi...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

359 360 PLN (6 911 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15887584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 27787436 15887584 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m², położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul. Tatrzańskiej. To propozycja idealna dla osób, które cenią funkcjonalny układ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968