• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 474

15875194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527190 15875194 Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu – dom, który łączy w sobie urok natury z pełną funkcjonalnością.Nieruchomość o powierzch...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2010
15878146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27589396 15878146 Szukasz domu, który łączy solidność tradycyjnej cegły z wygodą miejskiego życia i szybkim dojazdem do Łodzi? Ta nieruchomość przy ul. Przejazd to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, bezpieczeństwo i pełną infrastrukturę pod ręką.Najważn...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

990 000 PLN (6 346 zł/m2)

5
3
156 m2
1990
15875364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27600767 15875364 Jeśli szukasz miejsca, w którym można zwolnić tempo, a jednocześnie nie rezygnować z miejskiej wygody, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Antoniewie, przy ul. Głównej (wjazd od ul. Rojnej). ...

Antoniew (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

890 000 PLN (5 241 zł/m2)

5
2
169.8 m2
2026
15712404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem 24422636 15712404 Szukasz dużego, solidnego domu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w centrum Zadzimia to propozycja dla Ciebie!Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z lat 60-tych, o powierzchni zabudowy 182 m², położony w centrum urokliwej miejscowości Zadzim...

Zadzim (Łódzkie, gm. Zadzim)

530 360 PLN (2 914 zł/m2)

5
2
182 m2
1960
15865257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce na wspólne chwile- dom blisko Jeziorska! 27290399 15865257 Na sprzedaż dom piętrowy z lat 80., położony w wiejskiej miejscowości Rudniki (gmina Pęczniew) pow. Poddębicki,  na dużej działce o pow. 2,4 ha. Nieruchomość z ogromnym potencjałem jest idealna zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję lub gospodarst...

Rudniki (Łódzkie, gm. Pęczniew)

729 360 PLN (4 862 zł/m2)

6
2
150 m2
1985
15789940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z pewnym zyskiem przygotowany pod wynajem 25951000 15789940 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni)Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej miejscowośc...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 499 360 PLN (3 915 zł/m2)

12
3
383 m2
2007
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15875640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526149 15875640 Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość – dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m² to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ta elegancka rezydencja o powierzchn...

Działoszyn (Łódzkie, gm. Działoszyn)

1 198 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
2
174.88 m2
2012
15875196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526220 15875196 Oferuję do sprzedaży przestronny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 125,15 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Drużbice. Dom został wybudowany w 2018 roku i jest w pełni gotowy do zamieszkania – nie wymaga żadnych nakładów...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

1 250 000 PLN (9 988 zł/m2)

4
1
125.15 m2
2018
15288544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż- Bibianów 14821598 15288544 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB32025Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin!Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na narożnej działce w miejscowości Bibianów na obrzeżach Ozorkowa,  o łą...

Bibianów (Łódzkie, gm. Parzęczew)

750 000 PLN (2 143 zł/m2)

10
-
350 m2
2002
15881413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630361 15881413 Dom blisko Parku Wolności w Pabianicach - Twoje miejsca na obrzeżach miasta.Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy cichej asfaltowej uliczne.Budynek z 2011 roku, solidnie zbudowany z cegły, ocieplony i otynkowany. Dach ...

Chechło Pierwsze (Łódzkie, gm. Dobroń)

1 300 000 PLN (6 952 zł/m2)

6
2
187 m2
2011
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986