• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Jedlicze A Aleksandrowska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jedlicze, Aleksandrowska i A

Znaleźliśmy 478 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15888405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813763 15888405 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem nieużytkowym ( strych ok. 60m.kw.), w stanie deweloperskim, usytuowany w malowniczej i cichej ok...

Wodzierady (Wodzierady) (Łódzkie, gm. Wodzierady)

790 000 PLN (6 475 zł/m2)

4
1
122 m2
2025
15877391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27569185 15877391 Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży domek wolnostojący, parterowy, o powierzchni użytkowej ok 70 m.kw składający się z salonu z aneksem kuchennym (wys ...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

670 000 PLN (9 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Na sprzedaż nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 188,57 m², położony na dużej działce 3737 m² w spokojnej okolicy Woli Branickiej, zaledwie 6 km od centrum Zgierza.Lokalizacja:Dom znajduje się przy cichej, asfaltowej drodze dojazdo...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2025
15683554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23895545 15683554 Na sprzedaż dom wolnostojący za cenę 895 000 PLN w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 1 Maja. Przedstawiam Państwu samodzielny dom z ogrodem o powierzchni 628 m2, wyposażony w dodatkowe budynki z mieszkalnym pomieszczeniem. Nieruchomość oferuje dużą l...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

895 000 PLN (7 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1992
15875608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526042 15875608 Dzień dobry.Mam dla Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,60 m2. Na spokojnym, zielonym osiedlu Wiskitno Park czeka na Państwa miejsce stworzone do życia.Dom oddany do użytku w 2022 roku wciąż pac...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 247 000 PLN (11 691 zł/m2)

4
1
106.66 m2
2023
15803168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288468 15803168 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zalesionej okolicy na pograniczu z południowo - wschodnią częścią Łodzi.Układ pomieszczeń:Parter:- Aneks kuchenny- Część dzienna z wyjście...

Wandalin (Łódzkie, gm. Brójce)

1 290 000 PLN (11 217 zł/m2)

3
2
115 m2
1999
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014
15861016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27195150 15861016 Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m², usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych i wygodę z możliwością aranżacji według własnego projektu.Oferta eks...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (4 483 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15143036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10846408 15143036 Bardzo ładny parterowy budynek w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie budynku we własnym zakresie, lub po dodatkowych uzgodnieniach, przez wykonawcę. Dom posiada duże poddasze, które również można wykończyć jako powierzchnię mieszkalną. Działka 126...

Maków (Łódzkie, gm. Maków)

490 000 PLN (2 526 zł/m2)

4
1
194 m2
2023
14964041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5695235 14964041 Dom dla dużej rodziny, wolnostojący bardzo dobrze zlokalizowany, w pobliżu zjazd na trasę katowicką. Możliwość prowadzenia w istniejącej Hali dotychczasowej działalności gospodarczej . Dom na dużej działce z Halą produkcyjną o powierzchni ok. 800 m ...

Kowiesy (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
140 m2
2002
15878212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591308 15878212 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15877646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575958 15877646 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026