• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Kębliny Strykowska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strykowska i Kębliny

Znaleźliśmy 847 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
14719954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25376 14719954 Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki w miejscowości Grzmiąca. Główne atuty nieruchomości:-Atrakcyjnie wyglądająca i zadbana.-Woda, prąd i szambo na posesji.-Mały domek rekreacyjny w dobrym stanie.-Piękna i cicha okolica.-Szyb...

Grzmiąca (Łódzkie, gm. Brzeziny)

215 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3566 m2
-
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15883905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 27684532 15883905 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m², położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a...

Stoczki (Łódzkie, gm. Sieradz)

99 360 PLN (81 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15881039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem 27621250 15881039 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m², położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26A, w dzielnicy Łódź - Górna.Działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych:106103_9.0009.5962106103_9.0009.22487Nierucho...

Łódź (Górna), Zamorska

438 360 PLN (798 zł/m2)

-
-
549 m2
-
15841835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Załuże, gm. Szczerców – zalesiona działka 26798717 15841835 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Załuże, w gmina Szczerców.Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 818, zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miejscowości, z dala od zwartej zabudowy.PODSTAWOWE INFORMACJEnumer działki: 81...

Załuże (Łódzkie, gm. Szczerców)

75 360 PLN (9 zł/m2)

-
-
8221 m2
-
15841821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki rolne zalesione, Szczerców 26798408 15841821 Na sprzedaż dwie niezabudowane działki rolne zalesione położone w miejscowości Szczerców, w gminie Szczerców, powiat bełchatowski, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnym, naturalnym otoczeniu, z bezpośrednim dostępem do gminn...

Szczerców, Leśna

90 360 PLN (9 zł/m2)

-
-
10131 m2
-
15685979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w malowniczej okolicy 23931549 15685979 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj. łódzkie.Dojazd: Bezpośredni dostęp do drogi gminnej, droga utwardzona.P...

Wójcice (Łódzkie, gm. Błaszki)

99 360 PLN (62 zł/m2)

-
-
1600 m2
-