• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Pałczew

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pałczew

Znaleźliśmy 831 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15886773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z mediami, ogrodzona 1358 m² 27766580 15886773 Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - Kwiatkowice, gm. WodzieradyOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w samym centrum wsi. Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 292 i 537 o łącznej powierzchni 1358 m².Najw...

Kwiatkowice (Łódzkie, gm. Wodzierady)

162 360 PLN

-
-
1358 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15857595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27126887 15857595 Zapraszam do zakupu działki położonej w Złotnikach, gmina Dalików - w połowie drogi między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami.Działka nr 614 ma w tej chwili status rolnej i powierzchnię 1577 mkw. w kształcie prostokąta. Posiada bezpośredni dostęp do...

Złotniki (Łódzkie, gm. Dalików)

125 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1577 m2
-
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka rolno leśna o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15853702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054605 15853702 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów. 1535 1746 m.kw - prostokąt: 55 m (front), dojazd drogą gruntową,...

Dłutów (Świerczyna) (Łódzkie, gm. Dłutów)

102 640 PLN

-
-
1283 m2
-
15741299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968953 15741299 Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową, zabudowę mieszkaniową jednoro...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

285 000 PLN

-
-
1454 m2
-