• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Słowiańska

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowiańska

Znaleźliśmy 576 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódź Łódzkie

15875629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526125 15875629 Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m², w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód. Funkcjonalny układ i cisza tego osiedla, tworzą idealne warunki d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (7 442 zł/m2)

3
1
73.9 m2
1991
15824485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633235 15824485 Dwa mieszkania w cenie jednego !Na sprzedaż przestronne mieszkania o łącznej powierzchni 95 m2 umiejscowione w zadbanej kamienicy na Górnej. Cena nieruchomości wynosi 7 083 PLN za metr kwadratowy, co czyni ją atrakcyjną ofertą na rynku nieruchomości....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

674 100 PLN (7 096 zł/m2)

4
2
95 m2
1902
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15656391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23411300 15656391 Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, położona w pobliżu dworca Łódź Fabryczna.Inwestycja Tuwima Apartments. Planowany termin ukończenia: czerwiec lipiec 2025 r.Powierzchnia: 26.88 m2Mieszkanie położone jest na 5 pietrze.Nieruchomość składa ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (13 462 zł/m2)

1
1
26 m2
2025
15762307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401809 15762307 Wejdź do przestrzeni, w której historia spotyka się z nowoczesnością, a industrialny charakter łączy z elegancją i światłem. To nie jest zwykłe mieszkanie - to apartament, który opowiada historię.Miejsce, w którym codzienność nabiera innego wymiaru, ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 000 PLN (21 333 zł/m2)

2
2
75 m2
2010
15796780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26131170 15796780 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, z pięknym widokiem z okien na panoramę Łodzi.Szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania położonego w świetniej lokalizacji Łodzi przy ulicy Malczewskiego 21, w dzielnicy Łódź Górna. Mieszkanie z ba...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (6 685 zł/m2)

3
1
55.35 m2
1970
15723369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24633331 15723369 Funkcjonalne narożne mieszkanie – idealne do zamieszkania lub jako inwestycja.Apartamenty Wodna – Nowoczesność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi – Nowe Centrum ŁodziOPIS INWESTYCJIKompleks Apartamenty Wodna to starannie zaprojektowana inwestyc...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2025