• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15896557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla estetów i detalistów/standard bez kompromisów! 27982607 15896557 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63,5 m², które całkowicie przełamuje stereotyp klasycznego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. To przestrzeń zaprojektowana z ogromnym wyczuciem estetyki, funkcjonalności i j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15887584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe 27787436 15887584 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m², położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul. Tatrzańskiej. To propozycja idealna dla osób, które cenią funkcjonalny układ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15896555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W cichej okolicy po remoncie 27982604 15896555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37,5 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania „na start”, które zapewnia komfort codzienneg...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (9 054 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światło, przestrzeń i zieleń – mieszkanie z duszą 27715282 15885002 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego na Zielonym Romanowie, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort codziennego życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane w spos...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 623 zł/m2)

2
-
61 m2
2000
15864790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na start 27272893 15864790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Teofilowie. To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie wyróżn...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (8 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000