• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 590

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15856414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27089796 15856414 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERANa sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji loftowych w Polsce Lofty ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (10 280 zł/m2)

4
1
107 m2
2010
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15800258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210154 15800258 Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny 49.02m2 znajdujący się w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Więckowskiego. Cena 380 000 zł. Kamienica oferuje idealną przestrzeń dla młodych osób, w szczególności studentów, szukających komfortowego i funkcj...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15791565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995333 15791565 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokato...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

252 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15868060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje + Garderoba | Osobna Kuchnia | Gotowe 27363852 15868060 Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie?M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m² zaprojektowane z myślą o wygodzie - z osobną kuchnią, pełnowymiarową garderobą i gotowe do wprowadzenia. Bez remontów, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

398 164 PLN (8 472 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15875647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526162 15875647 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort, bezpieczeństwo i świetną komunikację z centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (11 410 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2011
15868001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | II piętro | 60 m² | Spokój w Centrum 27361739 15868001 Szukasz mieszkania w centrum, które daje dostęp do miasta, ale jednocześnie pozwala odpocząć od jego tempa?M42 w Zielona Residence to 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze, z oknami wychodzącymi na zielony dziedziniec i południową ekspozycją.To oznacza...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

434 992 PLN (7 250 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15873181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27523084 15873181 Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca, które łączy klasyczny styl z nowoczesnymi udogodni...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

620 000 PLN (6 657 zł/m2)

3
1
93.14 m2
1926