• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Srodmiescie Sklodowskiej Curie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sklodowskiej i Curie

Znaleźliśmy 156 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Srodmiescie Lodz Łódzkie

15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15882053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657114 15882053 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel.602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość:Funkcjonalne, mieszkanie 2-pok...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15773703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635255 15773703 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu i bliskość centrum! Niewątpliwy atut to własna zielona enklawa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 016 zł/m2)

2
1
61 m2
1929
15772276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607414 15772276 Opiekun oferty: Sebastian Korkosztel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Helenów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
1
55 m2
1963
15589418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21959524 15589418 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (12 565 zł/m2)

1
-
23 m2
1920
15580937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21780553 15580937 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
1930
15541405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20856250 15541405 Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15600438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22196580 15600438 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi, ul. TargowaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka oraz korytarz, położone w świetnej lokalizacji – w pobliżu Szkoły Filmowej, Parku Źródliska, EC1, D...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (8 281 zł/m2)

2
1
32 m2
1928
15631062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22864481 15631062 REZERWACJAMieszkanie do remontu w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (4 688 zł/m2)

2
-
48 m2
1930
15637350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22982924 15637350 Jedno mieszkanie, ale dwa lokale i to z ceną wciąż do negocjacji!!! Kawalerka około 25 mkw i 2-pokojowe około 75 mkw. Ulica Zachodnia przy Legionów. Zamknięte podwórko (brama otwierana pilotem). Wyznaczone miejsce parkingowe n...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
101 m2
1903
15629727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22831700 15629727 Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy, centrum.Bardzo dobra lokalizacja, również pod kątek inwestycyjnym. Możliwość podzielenia mieszkania na dwa mniejsze.Ogrzewanie miejskie.Mieszkanie wysokie około 4 m, co daje możliwość zrobien...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

3
1
73 m2
1896
15792620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26024429 15792620 Apartamenty Wodna – Nowoczesność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi – Nowe Centrum ŁodziOPIS INWESTYCJIKompleks Apartamenty Wodna to starannie zaprojektowana inwestycja, która łączy miejski styl życia z najwyższą jakością wykończenia zarówno wn...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

338 390 PLN (13 000 zł/m2)

1
1
26.03 m2
2026