• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lubochnia Skierniewicka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skierniewicka i Lubochnia

Znaleźliśmy 772 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódzkie

15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15887467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784035 15887467 Szukasz miejsca, które łączy spokój życia blisko natury z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka – położona w kameralnej kamienicy, w otoczeniu lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do głównych dróg.Mieszkanie o p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

329 000 PLN (7 162 zł/m2)

2
1
45.94 m2
-
15876814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27556076 15876814 Czy można mieszkać przy Al. Piłsudskiego, a rano budzić się w absolutnej ciszy? Czy można parkować pod samymi drzwiami w strefie płatnego parkowania, nie płacąc ani złotówki? Tak, to dla każdego, kto kocha centrum Łodzi, ale nienawidzi miejskiego ha...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (9 218 zł/m2)

4
-
53.7 m2
1900
15875863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526116 15875863 Umowa warunkowa!Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum!Lokalizacja marzeń Widzew- ul. Nowa, blisko wszystko, co najważniejsze!Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, które zachwyci Cię zarówno wyjątkowym widokiem...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 782 zł/m2)

3
1
64.12 m2
1980
15865720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304977 15865720 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Opiekun oferty:Patrycja GórskaTel. 602...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15773703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635255 15773703 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu i bliskość centrum! Niewątpliwy atut to własna zielona enklawa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 016 zł/m2)

2
1
61 m2
1929
15772276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607414 15772276 Opiekun oferty: Sebastian Korkosztel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Helenów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
1
55 m2
1963
15772067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600451 15772067 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przearanżowania na trzy pokoje!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15589418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21959524 15589418 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (12 565 zł/m2)

1
-
23 m2
1920
15580937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21780553 15580937 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
1930
15541405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20856250 15541405 Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15877801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem 27579078 15877801 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m², usytuowane na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą w Sieradzu ul. Aleja Pokoju. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących wygodnego miejsca do ż...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

429 360 PLN (8 101 zł/m2)

3
1
53 m2
-