• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Kompina

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kompina

Znaleźliśmy 851 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15890980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883697 15890980 Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9 459 m², położony w miejscowości Studzianki, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski, wojew&amp...

Studzianki (Łódzkie, gm. Wolbórz)

2 200 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15889788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27861631 15889788 Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania, które pozwoli Państwu na osobiste zapoznanie się z potencjałem tej nieruchomości. Nie przegapcie szansy na st...

Wojsławice (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

110 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
1695 m2
-
15723870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24641902 15723870 Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, które określają: - budowę budynku mies...

Jasionna (Łódzkie, gm. Bolimów)

249 990 PLN

-
-
10002 m2
-
15886345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKI BUDOWLANE W MALOWNICZEJ OKOLICY 27754372 15886345 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie.Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Dla ws...

Madaje Stare (Łódzkie, gm. Dalików)

72 360 PLN (75 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15877941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka z warunkami zabudowy 27585538 15877941 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinneg...

Bogumiłów (Bogumiłów-Kolonia) (Łódzkie, gm. Sieradz)

279 360 PLN (277 zł/m2)

-
-
1010 m2
-
15785485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 działki z MPZP pod zabudowę jednorodzinną 25882630 15785485 Na sprzedaż działki o powierzchni 1020 mkw lub 1056 mkw. Położone we wsi Mauryców, gmina Zelów, powiat bełchatowski.Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się w wyjątkowym miejscu blisko natury, przy prężnie rozwijającej się ulicy Brzozowej...

Mauryców, Brzozowa

99 360 PLN (94 zł/m2)

-
-
1056 m2
-
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź, Klonowa

999 360 PLN (1 214 zł/m2)

-
-
823 m2
-
15725737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1,26ha 24684976 15725737 Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. KosodrzewinyZ przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - działkę o imponującej powierzchni 6 308 m², zlokalizowaną w dynamic...

Łódź (Widzew), Kosodrzewiny

1 200 360 PLN (190 zł/m2)

-
-
6308 m2
-
15888735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27822027 15888735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 786 m², położoną w spokojnej miejscowości Smolice, gmina Stryków, powiat zgierski. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrego dojazdu do m...

Smolice (Łódzkie, gm. Stryków)

250 000 PLN

-
-
786 m2
-
15861022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27195221 15861022 Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta?Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 114 m² (21 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie — zaledwie 600 m od brzegu Zalewu Sulejowskiego, w otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.Ofert...

Zarzęcin (Łódzkie, gm. Mniszków)

83 550 PLN

-
-
1114 m2
-
15798186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26164537 15798186 DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 2 430 m² + BUDYNEK GOSPODARCZY OK. 100 m²Wola Puczniewska, gm. Lutomiersk spokojna okolica, świetny dojazd do ŁodziNa sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 2 430 m², położonych w malowniczej i...

Wola Puczniewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

210 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2430 m2
-
15798178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26164535 15798178 Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny 2888 m² Wola Puczniewska, gm. LutomierskNa sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2888 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Wola Puczniewska w gminie Lutomiersk. Teren obję...

Wola Puczniewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

216 600 PLN (75 zł/m2)

-
-
2888 m2
-