• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lodz Widzew

Znalezionych ofert: 71

15782254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839112 15782254 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943 roku.Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej części Łodzi Stoki,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (7 525 zł/m2)

2
1
61 m2
1943
15785045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25865644 15785045 Przestronny apartament przy lesie 3 pokoje Łódź JanówOpiekun oferty:Łukasz Duracztel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części Łodzi - na Janowie. To wyjątkowa lokalizacja łącząca bliskość natury z...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

930 000 PLN (10 568 zł/m2)

4
1
88 m2
2002
15772215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605323 15772215 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi.Lokal po generalnym remoncie idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osoby, która chce wprow...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (10 321 zł/m2)

2
1
28 m2
1900
15702954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24241927 15702954 4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do Centrum.Niedaleko stadion Widzewa, szkoły, przedszkola i p...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 999 PLN (11 111 zł/m2)

4
1
72 m2
1995
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (10 169 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15873126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512712 15873126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na osiedl...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

689 000 PLN (8 722 zł/m2)

3
1
79 m2
1995
15872447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493737 15872447 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Na sprzedaż świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem na zielonym, przestronnym osiedlu Widzewa przy rondzie Sybiraków.11-piętrowy budynek posiada osobne wejście z windą z poziomu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (7 781 zł/m2)

1
1
32 m2
1978
15872276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489629 15872276 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (11 324 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

464 453 PLN (10 097 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15841672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792684 15841672 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy mieszkańcy mają dostęp do s...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

318 000 PLN (9 086 zł/m2)

1
1
35 m2
1980
15812298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26474577 15812298 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew (rejon ul. Przybyszewskiego). W najbliższej okolicy znajdziesz wszystko, co p...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (6 944 zł/m2)

2
1
36 m2
1980