• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Skierniewice

Znalezionych ofert: 25

15889636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856593 15889636 Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m², a cena to 750 000 PLN, co daje 5 293 PLN za m². To nowoczesny budynek wybudowany w 2025 roku. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

750 000 PLN (5 319 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15840827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784806 15840827 Wygodny, przestronny dom z pięknym ogrodem w willowej miejscowości pod Skierniewicami na sprzedaż.Czteropokojowy dom, położony w kameralnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otulinie lasu, niedaleko Zalewu Zadębie. Idealna lokalizacja dla osób cen...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 900 000 PLN (9 500 zł/m2)

4
2
200 m2
2010
15858137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27139943 15858137 Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie miesz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 770 000 PLN (3 642 zł/m2)

8
-
486 m2
1992
15288848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14833702 15288848 Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki zn...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
100 m2
1957
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

459 000 PLN (2 550 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

793 000 PLN (7 209 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15854211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071841 15854211 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m², położony na przestronnej działce 1482 m² w cichej, kameralnej części Skierniewic. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności oraz miejsca z potencjałem do własnej aranżacji.Opis nie...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (9 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15754251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25229276 15754251 Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w  Skierniewicach, na osiedlu Widok.Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze rozwiniętą siecią komunikacji.Wciąż realizowane nowe inwestycje w tej cz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

758 000 PLN (2 369 zł/m2)

4
1
320 m2
1989
15876747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550891 15876747 Dom w świetnej lokalizacji Skierniewice, Widok, os. PółnocneNa sprzedaż dom jednorodzinny (pow. 134m2) położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Skierniewicach. Dom piętrowy z podpiwniczeniem.Najważniejsze atuty nieruchomości: dos...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN (6 643 zł/m2)

6
2
140 m2
1998
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15671066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662456 15671066 Na sprzedaż : klimatyczny, drewniany dom na osiedlu Widok w Skierniewicach. Unikalna, nieruchomość z duszą idealna propozycja w doskonałej cenie, dla miłośników historii, klimatycznych wnętrz i nietuzinkowej architektury.Opis nieruchomości: Drew...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

220 000 PLN (2 366 zł/m2)

3
1
93 m2
1940
15628577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22811612 15628577 Bardzo ładny, dobrze utrzymany dom (połowa bliźniaka), z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom posiada cztery kondygnacje: w podpiwniczeniu jest duży garaż, kotłownia, pralnia i pomieszczenie gospodarcze, parter to: dwa pokoje, jadalnia, kuchnia...

Skierniewice (Os. widok) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

850 000 PLN (3 881 zł/m2)

11
-
219 m2
1990