• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Wrzaca Wladyslawa Sikorskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wrzaca, Wladyslawa i Sikorskiego

Znaleźliśmy 477 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stanie surowym do ...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
15564680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21433823 15564680 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z 2009 roku, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, która zachwyci każdego, kto ceni bliskość natury, życie z dala od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy...

Stróża (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 280 000 PLN (4 741 zł/m2)

7
2
270 m2
2009
15479035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19476927 15479035 Sprzedam dom o powierzchni 140 m2, ostatnio remontowany w 2023 roku, z dachem pokrytym blachą. Komfortowy i wygodny dom znajduje się na działce o powierzchni 11 000 m2 z prywatnym dostępem do rzeki oraz pięknym, zadbany lasem wokół. Nieruchomość poło...

Zielkowice (Łódzkie, gm. Łowicz)

900 000 PLN (6 923 zł/m2)

3
1
130 m2
1970
15827798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633322 15827798 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 284 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1 296 m² Dom jest w stanie deweloperskim . Do wykończenia- stan deweloperski.Cena nieruchomości wynosi 1 050 000 PLN. Dom jest idealni...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 050 000 PLN (3 697 zł/m2)

6
2
284 m2
2016
15792771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26026466 15792771 Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). To świetna okazja dla osób szukających przestronnego domu na dużej działce 1515 m² w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się parterowy dom ...

Rdutów (Łódzkie, gm. Nowe Ostrowy)

610 000 PLN (3 631 zł/m2)

4
2
168 m2
-
15695952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109185 15695952 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2.Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób, którym zależy na gotowym domu do wprowadzania, o praktycznym układzi...

Gościnna (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

1 099 000 PLN (6 465 zł/m2)

5
1
170 m2
-
15654309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368261 15654309 Na sprzedaż dom mieszkalny w Rychłocicach gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.Wieś jest częścią parku krajobrazowego, obszaru chronionego, którego celem jest ochrona unikatowych krajobrazów, dolin rzek (Warty, Widawki, ich dopływów...

Rychłocice (Łódzkie, gm. Konopnica)

490 000 PLN (5 765 zł/m2)

3
1
85 m2
1996
15798157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26164761 15798157 Na sprzedaż dom o powierzchni 112 m², położony na dużej działce o powierzchni 10 884 m² w malowniczej miejscowości Toporów, w powiecie wieluńskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, blisko lasów oraz rzeki Warty, co czyni ją idealnym miej...

Toporów (Łódzkie, gm. Wierzchlas)

720 000 PLN (6 429 zł/m2)

9
-
112 m2
1997
14663392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158504 14663392 NA SPRZEDAŻ INTERESUJĄCY DOM w miejcowości WOLA ZARADZYŃSKA Na sprzedaż oferuję Państwu interesujący dom położony w miejscowości Wola Zaradzyńska w KsawerowieNieruchomość położona na działce o pow.568,9mkw. Ogrodzona eleganckim przęsłem ogrodowym.Wj...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

750 000 PLN (3 750 zł/m2)

6
2
200 m2
1995
14678831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2968064 14678831 Na sprzedaż budynek o pow. 70 m2 BURZENIN Nieruchomość o powierzchni 70 m2, usytuowana na działce o pow. 750 m2.Budynek znajduje się w centrum, przy głównej ulicy miasta. Składa się z czterech pomieszczeń i prze...

Burzenin (Łódzkie, gm. Burzenin)

129 000 PLN (1 843 zł/m2)

11
-
70 m2
1900
14260545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23575 14260545 Dom 80 m2 do kapitalnego remontu na zalesionej działce o pow 3068 m2 Na sprzedaż zalesiona działka o powierzchni 3068 m2, na której znajduje się wybudowany w latach 30-tych budynek mieszkalny o powierzchni ok 80 m2.Budynek do generalnego remontu.M...

Wiewiórczyn (Łódzkie, gm. Łask)

199 000 PLN (2 488 zł/m2)

5
-
80 m2
1928