• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 518

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15875675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584931 15875675 PANCERNA BAZA NA LIMANOWSKIEGO – TU NIE KUPUJESZ KOTA W WORKU!Masz dość oglądania mieszkań „po remoncie”, gdzie pod świeżą farbą i najtańszym panelem czai się aluminiowa instalacja z lat 70.? Przestań płacić za „pudrowanie trupa”. Na Limanowskiego (r...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
54.66 m2
1980
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania nowy dom pod Łodzią w okolicach Rokicin powiat Tomaszów mazowiecki gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stani...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15849770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980202 15849770 Ekskluzywny loft biurowy usługowy do wynajęcia w historycznym Tobaco Park idealny dla kreatywnych firmUnikatowa przestrzeń klasy A, 213 m² na najwyższym (3.) piętrze prestiżowego, nagrodzonego kompleksu po dawnej fabryce tytoniu w Łodzi (Inwestycja...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

9 300 PLN (44 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15726099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24692270 15726099 Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1002 m² z bezpośrednim wyjściem przez prywatną furtkę do ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

650 000 PLN (5 652 zł/m2)

3
1
115 m2
1973