• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 517

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Osowiec (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom + parter z oddzielnym niezależnym wejściem 27264257 15864059 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Posiada garaż w bryle budynku oraz parter o powierzchni 73,12 m² z niezależnym, oddzielnym wejście...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15844387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Polichno - dom z działką 3245 m²- spokojna okolica 26833508 15844387 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowej położona w miejscowości Polichno, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski- w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do większych ośrodków miejskich. Nieruchomość stanowi działka rolna o powier...

Polichno (Łódzkie, gm. Wolbórz)

349 360 PLN (108 zł/m2)

2
1
3245 m2
1982
15876172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532525 15876172 Podstawowe informacje:Lokalizacja: Łódź, dzielnica Bałuty, ul. Mokra.Cena: 499 000 PLN.Powierzchnia: 43,60 m2.Liczba pokoi: 2.Piętro: 2 z windą.Rok budowy: 2019.Stan nieruchomości: Po remoncie, gotowe do zamieszkania.Balkon i okna od wschodu!Dodatkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 445 zł/m2)

2
1
43.6 m2
2019