• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 524

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15897031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27992615 15897031 Na sprzedaż duża działka rolna w miejscowości Dubie (gm. Szczerców) Najważniejsze parametry techniczne:- Numer ewidencyjny działki: 4673 (obręb Dubie)- Identyfikator działki: 100107_2.0006.4673- Lokalizacja: Dubie, gmina Szczerców (powiat bełchatowsk...

Dubie (Łódzkie, gm. Szczerców)

470 000 PLN

-
-
13000 m2
-
15881040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55,8m, wysoki parter, 2 balkony- wynegocjuj okazję 27621249 15881040 Mieszkanie o powierzchni 55,82 m² przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone na wysokim parterze, w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji, oferuje w...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 360 PLN (7 079 zł/m2)

2
1
55 m2
1976
15703000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Co za dom! Wiele możliwości w jednym. 24241881 15703000 Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom parterowy o powierzchni całkowitej 220 m², położony w spokojnej części Krośniewic, na pięknej działce o powierzchni 1128 m². Nieruchomość wyróżnia się nietuzinkowym układem - została podzielona na dwie nieza...

Kutno (Łódzkie, gm. Kutno)

750 360 PLN (3 411 zł/m2)

3
2
220 m2
1986
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15875210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527946 15875210 Oferta sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie w Łodzi – Idealne pod wynajem lub do zamieszkania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji w Łodzi, przy ulicy Wólczańskiej 159. Mieszkanie, po generalnym r...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (6 489 zł/m2)

3
1
41.61 m2
1940
15875202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527336 15875202 REZERWACJASzukasz kompaktowego mieszkania w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą pod ręką? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,57 m², położone w niskim bloku na 2. piętrze, w spokojnej części Łodzi– dzielnicy Górna, ul....

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (8 125 zł/m2)

2
1
35.57 m2
1957