• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 531

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15887887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797107 15887887 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III piętrze w prestiżowej inwestycji Atal Aura przy ul. Telefonicznej ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 200 PLN (13 192 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (6 429 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15856551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092757 15856551 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wszystki...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

572 000 PLN (15 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15887797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27795247 15887797 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz ciszę, niskie piętro i widok na drzewa? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1975