• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 566

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15875658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526192 15875658 Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana nr 1284 – miejscowość Wronowice w pobliżu Łasku. Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana oznaczona numerem ewidencyjnym 1284, o powierzchni 1622 m². Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt o wymiara...

Wronowice (Łódzkie, gm. Łask)

194 640 PLN

-
-
1622 m2
-
15881843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27649919 15881843 WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁODZI – UL. KOSODRZEWINY (WIDZEW)Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy ciszę, bliskość natury i świetną komunikację? Ta oferta jest dla Ciebie!KLUCZOWE INFORMACJE O DZIAŁCE:Numer działki: 1192...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

256 905 PLN

-
-
1557 m2
-
14346401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki - lokal na biuro i nie tylko 15754 14346401 TOMASZÓW MAZOWIECKI - do sprzedaży lokal biurowy w centrum miasta. Budynek to obiekt o charakterze usługowym położony obok Kościoła Św. Antoniego, budynków Urzędu Miasta, Sądu, ZUS-u,  w pobliżu szpitala i Starostwa Powiatowego. Budynek w którym mieś...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

50 000 PLN (1 515 zł/m2)

3
-
33 m2
1960
15894230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933703 15894230 Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2  w Zgierzu na ulicy Długiej. Mieszkanie czyste i zadbane, urządzone w stylu wczesnych lat dziewięćdziesiątych, na podłogach dobrze zachowane parkiety. Cicha i spokojna okolica, z dobry...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

275 000 PLN (6 395 zł/m2)

2
1
43 m2
1970
15894233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933696 15894233 Są nieruchomości luksusowe. I są takie, które pojawiają się na rynku niezwykle rzadko.Ten  dom przy ul. Babiego Lata zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi, ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 800 000 PLN (14 953 zł/m2)

6
2
321 m2
2024
15751860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 25147666 15751860 Na sprzedaż lokal usługowy 280 mkw na działce 2ha 5535 mkw położony przy ulicy Żółwiowej w Łodzi. Wjazd bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Przed budynkiem teren jest utwardzony asfaltem i kostką brukową. Z boku budynku jest wyznaczona 8 metrowa droga d...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

1
-
280 m2
1975