• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 547

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15840911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786080 15840911 Przedstawiam Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny położony przy zjeździe z trasy S8 węzeł Julianów o pow. 6,5507 ha. Możliwość dokupienia dodatkowych gruntów o pow. 9,73 ha. Parcela doskonale nadaje się pod inwestycje logistyczne, magazynowo-produkc...

Rawa Mazowiecka (Julianów) (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

8 515 910 PLN (130 zł/m2)

-
-
65507 m2
-
15841057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787758 15841057 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren objęty jest MPZP, który przewiduje przeznaczenie działek pod produkcję...

Sokolniki (Bagatelka) (Łódzkie, gm. Sokolniki)

14 940 800 PLN (100 zł/m2)

-
-
149408 m2
-
15875800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27583823 15875800 Mieszkanie z widokiem na… wszystko co najlepsze – północ i południe w jednym miejscu! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie przy ul. Ogniskowej 9 w Łodzi – idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości z możl...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (6 865 zł/m2)

1
-
40.64 m2
1988
15884817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27711466 15884817 Tytuł: Solidny dom z dużym potencjałem po renowacji z zewnątrz – świetna lokalizacja w JustynowieNa sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w cenionej i doskonale skomunikowanej miejscowości Justynów (gmina Andrespol), przy ul. Kasprzaka 14. Nierucho...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

799 000 PLN (3 073 zł/m2)

5
-
260 m2
1980
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

449 360 PLN (7 133 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15890660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882899 15890660 Marzysz o mieszkaniu, które dopasuje się do Twojego stylu życia, zamiast narzucać gotowe schematy? Wyobraź sobie popołudnia na słonecznym balkonie, gdzie z wysokości ósmego piętra możesz cieszyć się kojącym widokiem na otwartą przestrzeń panoramy osi...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

239 000 PLN (5 025 zł/m2)

2
1
47.56 m2
-