• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 533

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15894165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933062 15894165 Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20 m2 usytuowaną na 3 piętrze, 4- piętrowego bloku przy ul. Łącznej w Łodzi. Blok po termomodernizacji oddalony od ulicy, w otoczeniu zieleni z dużym parkingiem. Lokalizacja oferującą spokojną okolicę, dog...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 450 zł/m2)

1
1
20 m2
1975
15872284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27489627 15872284 Działka budowlana Rąbień, ul. OgórkowaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m², położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Rąbień, przy ul. Ogórkowej.Szczegóły nieruchomości:Numer działki: 40014Powierzchnia: 1045 m²Prz...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

180 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15869675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407153 15869675 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia.To przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Jasny, ustawny salon z ekspozycją n...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

540 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15857595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27126887 15857595 Zapraszam do zakupu działki położonej w Złotnikach, gmina Dalików - w połowie drogi między Aleksandrowem Łódzkim i Poddębicami.Działka nr 614 ma w tej chwili status rolnej i powierzchnię 1577 mkw. w kształcie prostokąta. Posiada bezpośredni dostęp do...

Złotniki (Łódzkie, gm. Dalików)

125 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1577 m2
-