• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 834

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15725737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1,26ha 24684976 15725737 Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. KosodrzewinyZ przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - działkę o imponującej powierzchni 6 308 m², zlokalizowaną w dynamic...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 360 PLN

-
-
6308 m2
-
15869674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27407147 15869674 Działka inwestycyjna z MPZP Centrum Skierniewic potencjał ok. 1 200 m² PUM Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Skierniewic przy ul. Jagiellońskiej 9 działka nr ewid. 111 o powierzchni 754 m², przeznaczona po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 200 000 PLN (1 592 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15662305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495627 15662305 Działka o powierzchni 6711 m.kw, 3 Km o Zgierza. Janów gm.Zgierz Przedstawiam Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną działkę położoną w Janowie, gm. Zgierz.Teren o powierzchni 6711 m.kw., w kształcie trójkąta, z wydanymi warunkami zabudowy, pozwala na zab...

Janów (Łódzkie, gm. Zgierz)

600 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
6711 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15896586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982632 15896586 Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty: Wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe informacje: działka posiada dostęp do drogi z dwóch stron. Opis działki: ...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

138 000 PLN

-
-
10200 m2
-
15896581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982631 15896581 Oferuję na sprzedaż działkę leśną rolną o powierzchni 7.400 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 14 x 641. Powierzchnia działki: działka składa się z lasu o pow. 0,55 ha oraz działki rol...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

96 000 PLN

-
-
7400 m2
-
15895798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962762 15895798 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z lasem o powierzchni 4 999 mkw. znajdującą się w gminie Kiernozia, obręb Niedzieliska. Najważniejsze atuty: Wymiary działki: 35 x 134. Brak zabudowań na działce. Powierzchnia działki: Działka składa się z lasu o...

Niedzieliska (Łódzkie, gm. Kiernozia)

160 017 PLN

-
-
4999 m2
-