• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 549

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15875261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527933 15875261 Prezentujemy wyjątkową ofertę przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,1 m², które dzięki sprytnym rozwiązaniom aranżacyjnym można przekształcić w funkcjonalne, 3-pokojowe wnętrze, w którym kuchnię zastąpi sypialnia, a aneks kuchenny b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

367 000 PLN (6 661 zł/m2)

2
1
55.1 m2
1990
15877749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27578103 15877749 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w miejscowości Orła, gmina Parzęczew. Działka o powierzchni 1 365 m² to doskonała okazja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających spokojnej lokalizacji na budowę wymarzonego domu. Media...

Orła (Łódzkie, gm. Parzęczew)

220 000 PLN

-
-
1365 m2
-
15877156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562529 15877156 Nowoczesny Dom w jabłonkach z tarasem– Borowa (gm. Koluszki)Szukasz bazy pod swój wymarzony dom, która łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? W miejscowości Borowa czeka na Ciebie nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, zrealizowana wed...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

598 000 PLN (598 zł/m2)

5
-
1000 m2
2021
15875681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527310 15875681 Szukasz mieszkania, w którym samochód stanie się zbędny, a może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? To mieszkanie przyciąga nie tylko metrażem, ale przede wszystkim stylem życia, jaki oferuje mieszkanie w samym centrum.Powierzchnia: 38,9 m2 – id...

Koluszki (Łódzkie, gm. Koluszki)

319 000 PLN (8 201 zł/m2)

2
-
38.9 m2
1970
15875905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588958 15875905 Z przyjemnością prezentujemy unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 158 m², położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Łodzi. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym potencjałem inwestycyjnym i komfortem ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

849 000 PLN (5 341 zł/m2)

5
-
158.97 m2
1900
14926476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 4866957 14926476 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Skierniewicach. Budynek o wymiarach 12 m x 44 m, wysokości 4,5 m i całkowitej powierzchni 530 m 2 , wybudowany jest na działce o pow. 3254 m 2 w użytkowaniu wieczystym, posiadającej d...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 780 000 PLN (5 245 zł/m2)

11
-
530 m2
2005