• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 515

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15877229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563263 15877229 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

659 000 PLN (6 046 zł/m2)

4
2
109 m2
2026
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.NOWA CENA - TERAZ 6880ZŁM2Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020
15877464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570351 15877464 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15877227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563270 15877227 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

649 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
2
106 m2
2026
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930