• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 560

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15887492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784496 15887492 Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to.Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i chwile tylko dla siebie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m², p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

430 000 PLN (8 269 zł/m2)

2
1
52 m2
1997
15875193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526216 15875193 Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - BorowaSzukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.Oferujemy na sp...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

249 000 PLN

-
-
816 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27526209 15875785 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m², położone na 4 piętrze w Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla rodziny lub osób potrzebujących większej przestrzeni. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, co daje wiele moż...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

450 000 PLN (5 976 zł/m2)

4
1
75.3 m2
1974
15875224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525996 15875224 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m² zostało świeżo odświeżone, co gwarantuje komfort od pierwszego dnia po wprowadzeniu.Świeże, ...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

298 000 PLN (6 605 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1971