• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 832

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15845002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26847996 15845002 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 mkw., położona w samym sercu malowniczej wsi Nieborów – jednej z perełek województwa, znanej z pięknych krajobrazów, historycznego pałacu oraz świetnej lokalizacji.To idealne miejsce dla osó...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15897940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28013803 15897940 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam serdecznie !Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1460 m2.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną ( objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Dzia...

Rzgów (Łódzkie, gm. Rzgów)

380 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1463 m2
-
15399258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661801 15399258 Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic. Z daleka od zgiełku miejskiego. Położenie działki jest dużym atutem, blisko do W...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15399250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17661802 15399250 Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę przemysłową na terenie Skierniewic. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego z możliwością prowadzenia działalności dotyczącej przemysłu lekkiego. Powierzchnia działki 4037 m2. Atutem działki ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 400 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
4037 m2
-
15507910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20108696 15507910 Przepiękna działka budowlana z widokiem na Zalew Tatar w Rawie Mazowieckiej. Unikatowa działka budowlana o powierzchni 2011 m2, zlokalizowana przy linii brzegowej Zalewu w Rawie Mazowieckiej. Na działce znajduje się murowana stodoła z możliwością roz...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

680 000 PLN (338 zł/m2)

-
-
2011 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15845526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26863005 15845526 2,1664 ha 21 664 mkw. teren rolny z możliwością zabudowy siedliskowej lub pod działalność rolniczą z infrastrukturą Daszyna – OgrodzonaNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 21 664 mkw., położona w miejscowości Ogrodzona, gmina Da...

Daszyna (Ogrodzona) (Łódzkie, gm. Daszyna)

990 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
21664 m2
-