• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 852

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15875332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527229 15875332 Marzysz o własnym kawałku raju? Sprawdź naszą ofertę w Słowiku! Z radością prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1078 m², znajdującą się w urokliwej miejscowości Słowik, w gminie Zgierz. To doskonałe miejsce, by wybudować swój wymarz...

Słowik (Łódzkie, gm. Zgierz)

149 999 PLN

-
-
1078 m2
-
15402645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17746867 15402645 Na sprzedaż działka o pow. 10 550 m2 zlokalizowana przy Placu Kościuszki w Aleksandrowie Łódzkim (w powiecie zgierskim). Do ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dojedziemy samochodem w 25 minut. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie Urz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

11 678 850 PLN

-
-
10550 m2
-
15893141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano-rekreacyjna - Kwiatkowice-Las 27900244 15893141 Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady)Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Położona w spokojnej okolicy, otoczona naturą i lasami, zapewnia ciszę, świeże powietrze or...

Kwiatkowice (Łódzkie, gm. Wodzierady)

89 360 PLN

-
-
3597 m2
-
15857507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka, 5 minut od Szczercowa 27122842 15857507 Działka o powierzchni 4921 m², położona w malowniczej miejscowości w gminie Szczerców. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących pozostać w dogodnym połączeniu z większymi miastami. Odle...

Szczerców (Łódzkie, gm. Szczerców)

168 360 PLN

-
-
4921 m2
-
15889786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27861630 15889786 Działka  1600 m2, leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, urokliwej okolicy, w ustronnym miejscu, w miejscowości Piaski, tuż przy Nieborowie, nied...

Piaski (Łódzkie, gm. Nieborów)

139 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka budowlana  o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątkow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15870428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27428415 15870428 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 2000 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 717 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

717 000 PLN (359 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15399258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661801 15399258 Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic. Z daleka od zgiełku miejskiego. Położenie działki jest dużym atutem, blisko do W...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15870336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27427144 15870336 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

485 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15872713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500516 15872713 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 281 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

281 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2342 m2
-
15872712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500514 15872712 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 355 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

355 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2960 m2
-