• Nieruchomości woj. Łódzkie

295 000 PLN ARCHIWALNA

Łódź, Widzew (Łódzkie)

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 38m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 295 000 PLN
  • Miasto-
  • Rok budowy1974

Opis szczegółowy

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,16m2 usytuowane na parterze w wieżowcu. Cena nieruchomości wynosi 295.000 tyś. Lokal w 2024 roku przeszedł remont. Czynsz wynosi około 650 zł przy dwóch osobach. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Dzięki doskonałej lokalizacji, przyszli właściciele będą mieli łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów i restauracji. Dodatkowo, bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie się po całym mieście.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15801279
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Łódzkie, Łódź, Widzew ,
Metro house

Łukasz Dominiak

+48XXXXXX863
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.