• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 833

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15682001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23869178 15682001 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceNa terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie nasadzenia.Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze b...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
962 m2
-
15647581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23235773 15647581 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceMożliwość dokupienia działki obok o powierzchni 962 m2.Na terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie n...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (209 zł/m2)

-
-
958 m2
-
15536509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20754541 15536509 Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1477,6 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda i prąd - w drodze dojazdowej.Dwie drogi dojazdowe.Możliwość dokupienia działki obok ze stawem.Blisko centrum mia...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15505966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20067216 15505966 ŁOBÓDŹ - na sprzedaż działka budowlana ( teren zabudowy jednorodzinnej )  o powierzchni 5000 m2. Media - prąd w drodze.Dojazd drogą asfaltową.Możliwość podzielenia na mniejsze działki po 1000 m2Dojazd do Aleksandrowa Łódzkiego - 5 minut.Propozycja dl...

Łobódź (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

975 000 PLN (195 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15505978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20067215 15505978 SŁOWAK - na sprzedaż działka budowlana ( teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej ) o powierzchni 5313, m2.Media - prąd i woda w ulicy.Nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Do Aleksandrowa Łódzkiego dojazd zajmuje 1...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

470 000 PLN (88 zł/m2)

-
-
5313 m2
-
15505984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20067213 15505984 SŁOWAK - na sprzedaż działka budowlana ( teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej ) o powierzchni 1198  m2.Media - prąd na działce, woda w ulicy.Nieruchomość znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Do Aleksandrowa Łódzkiego dojazd...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

150 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15725645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24683307 15725645 Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Nowy Adamów o powierzchni 13 753 m2. Według MPZP jest to teren upraw polowych i ogrodniczych.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Nieopodal znajduje się restauracja Czarny Staw.Zapraszam do osobist...

Nowy Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

687 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
13753 m2
-
15600436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22196592 15600436 PODKOŃSKA WOLA - ( miejscowość położona 10 minut drogi od Rawy Mazowieckiej i 15minut od Tomaszowa Mazowieckiego ) - ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1297 m2.Media - woda na działce - prąd na działce - siła na działce...

Podkońska Wola (Łódzkie, gm. Czerniewice)

199 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1298 m2
-
15532329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20650080 15532329 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 9300 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 831 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15841619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792482 15841619 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ulica Wolności, działka budowlana o powierzchni 3599,9 m2.Media - prąd, woda, gaz w drodze przy działce.Na terenie nieruchomości znajduje się staw i linia napowietrzna.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki w głębi o powierzch...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
3599 m2
-
15794647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26076841 15794647 KSIĘSTWO - na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9001,1 m2.Według MPZP jest to teren upraw polowych i ogrodniczych.Studium - tereny rolnicze, zabudowa zagrodowa.Media - prąd w odległości.Miejsce częściowo zalesione.Cena za metr kwadratowy - 23 zł.W...

Księstwo (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

210 000 PLN (23 zł/m2)

-
-
9001 m2
-