• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 836

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15896586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982632 15896586 Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty: Wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe informacje: działka posiada dostęp do drogi z dwóch stron. Opis działki: ...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

138 000 PLN

-
-
10200 m2
-
15896581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982631 15896581 Oferuję na sprzedaż działkę leśną rolną o powierzchni 7.400 m2. działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce.Najważniejsze atuty:Wymiary działki: 14 x 641. Powierzchnia działki: działka składa się z lasu o pow. 0,55 ha oraz działki rol...

Maurzyce (Łódzkie, gm. Zduny)

96 000 PLN

-
-
7400 m2
-
15895798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962762 15895798 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną z lasem o powierzchni 4 999 mkw. znajdującą się w gminie Kiernozia, obręb Niedzieliska. Najważniejsze atuty: Wymiary działki: 35 x 134. Brak zabudowań na działce. Powierzchnia działki: Działka składa się z lasu o...

Niedzieliska (Łódzkie, gm. Kiernozia)

160 017 PLN

-
-
4999 m2
-
15896551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna 1963 m2 + grunt 5997 m2 27982067 15896551 OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY Z WYDANĄ WZ - ŁÓDŹ, DZIELNICA GÓRNADziałka komercyjna 5 997 m2 zabudowana halą produkcyjno-biurową o powierzchni 1 962,70 m2 PU, w przemysłowym sercu dzielnicy Górna. Pełne uzbrojenie, wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 600 000 PLN

-
-
5997 m2
-
15896552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunt inwestycyjny 3672 m2 niezabudowany 27982068 15896552 GRUNT GOTOWY POD INWESTYCJĘ - KOMPLET 3 PRZYLEGŁYCH DZIAŁEK - ŁÓDŹ, DZIELNICA GÓRNAKomplet trzech przylegających działek o łącznej powierzchni 3 672 m2, sprzedawanych jako jedna oferta inwestycyjna. Teren niezabudowany, ogrodzony, częściowo utwardzon...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 650 000 PLN

-
-
3672 m2
-
15896507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod budowę domu blisko Sieradza Dębołęka 27981405 15896507 Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu natury w miejscowości Dębołęka, gm. Brzeźnio zaledwie 9 km od Sieradza.Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1590 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Dębołęka, w gminie Brzeźnio. T...

Dębołęka (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

139 360 PLN

-
-
1590 m2
-
15869875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27411261 15869875 Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża WólkaNa sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m², położone w spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowań.Szczegóły działek:działka nr 4202 - 1382 m²działka nr 4192 - 691 m²działk...

Księża Wólka (Łódzkie, gm. Pęczniew)

35 000 PLN (87 zł/m2)

-
-
403 m2
-
15869873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27411257 15869873 Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża WólkaNa sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m², położone w spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowań.Szczegóły działek:działka nr 4202 - 1382 m²działka nr 4192 - 691 m²działka...

Księża Wólka (Łódzkie, gm. Pęczniew)

98 500 PLN (71 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15848944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952423 15848944 Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki.Numery działek: 5420 oraz 5419.Możliwość zakupu razem lub osobno.Powierzchnia:5420 1566 m²5419 1426 m²Łączna powierzchnia: 2992 m².Przeznaczenie w MPZP: ter...

Słowak (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
1566 m2
-
15839799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26761146 15839799 Na sprzedaż działki budowlane Stary Adamów od 831 m² do 1139 m² 185 złm² każdaOferuję na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Stary Adamów, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.D...

Stary Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

185 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15831266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690086 15831266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 4234).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

330 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4177 m2
-