• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 857

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877620 15846188 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

159 956 PLN (157 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15846186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877615 15846186 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

87 847 PLN (145 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15872863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502937 15872863 Na sprzedaż - działka budowlana  o powierzchni 1 238 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczym Skierniewicach, przy ulicy Romualda Sulińskiego. Cena nieruchomości wynosi 120 000 PLN, co daje atrakcyjną stawkę 96 PLN za metr kwadratowy.Wyjątkow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN (97 zł/m2)

-
-
1238 m2
-
15831266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690086 15831266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 4234).Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

330 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4177 m2
-
15671782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23678258 15671782 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 1116 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, ora...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

89 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1116 m2
-
15830524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674126 15830524 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 286 m², położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 426).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana w otoczeniu powstającego kamera...

Stanisławów Nowy (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

220 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
2286 m2
-
15666109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584672 15666109 Działka budowlana w miejscowości Zagórze,  gmina Rawa Mazowiecka. Działka o powierzchni 878 m2 w cichej i spokojnej lokalizacji. Dobry i szybki dojazd drogą asfaltową do Rawy Mazowieckiej( 6km),  jak również do trasy S8.W sąsiedztwie dużo lasów, oraz...

Zagórze (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

70 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15872713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500516 15872713 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m², zlokalizowana w miejscowości Nieborów, Bednary. Cena wynosi 281 000 PLN, co daje jedynie 119 PLN za metr kwadratowy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co...

Bednary (Łódzkie, gm. Nieborów)

281 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2342 m2
-